Přátelé kamarádi. Titulkem tohoto psaní je již zlidovělá fráze ze Švejka, kde mu paní bytná oznamuje, co se stalo. Něco podobného se stalo i nám. Evik - naše duše firmy se na mě podívala a povídá: " Tak nám zrušili Facebook". Nyní trochu předbíhám událostem, proto se vrátím krok zpět. V rámci propagace v moderním stylu a na doporučení mnohých kamarádů jsme vytvořili právě takový účet, u zmíněné platformy. Jsa trochu odpůrcem těchto stylů jsem našeho Evika, sociálními sítěmi kovaného úderníka, požádal, jestli by mohla účet vytvořit a ejhle skutečně, stačilo pár kliknutí a bylo. Matně si vzpomínám, že facebook má nějaké přátele a sledující a kdo víco ještě. Ozbrojen těmito nevědomostni jsem se skromně po pár dnech zeptal, jestli už tam máme nějaké přátele. Nato náš milovaný socialmediamanager - Evik vstala, vyčítavě, až hrozivě se na mne podívala řka: "Ty jsi nikdy žádné přátele neměl a ani nikdy mít nebudeš!" Chvíli ticha, které přehlučilo projíždějící vlak, jsem přerušil až smíchem..... :-DDD Jak mi nemůže bejt jako jasný, že já, jakož to firma, budu mít sledující a ne přátele :-DDD. Naše konto sledujících tedy utěšeně rostlo, přidávali jsme další příspěvky když tu zčista jasna ouha, facebook se na nás divně kouká. Poslali výstrahu, že prý musím udělat selfíčko, jako že jsem člověk a ne nějaký ... Ještě jsem si stihl udělat srandu, že to nás zablokují napořád a hleďme, oni to udělali. Situace hořkosladká. Sladká, protože jsem se nezmýlil ve svém odhadu sociálních médií, hořká, protože jsem se nezmýlil ve svém odhadu sociálních médií. Navíc to podezření, že nejsem člověk :-D. Takový pocit, jako když se vám zabije tchyně ve vašem novém autě. (Já mám ovšem tchyni dokonalou
). Inu prací ku světlejšímu zítřku socialismu. Teda kapitalismu. Teda.. ono to je jedno Ale přece dobrá zpráva jen, že už máme zprovzněné platby kartou na e-shopu i na prodejně. K tomu je také pěkná historka, ale to až někdy jindy. Loučí se, Vaše Jiřina.